Pancake Recipes

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 3.60
  • Dil İngilizce
  • Firma ???????
Pancake Recipes uygulaması ile enfes krepler hazırlayabilirsiniz.

Pancake Recipes uygulaması ile enfes krepler hazırlayabilirsiniz.

Pancake Recipes uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kahvaltı sofralarınızı ziyafet sofrasına döndürecek olan, çay saatlerinizi lezzetlendirecek olan mükemmel krep tariflerini cihazınızda bulundurarak dilediğiniz her an uygulamayı cihazınızdan açarak istediğiniz krepi yapabilirsiniz.

Hem tatlı krepler hem de tuzlu kreplerin tariflerini bu mükemmel uygulamada bulabileceksiniz. Tariflerin hepsi fotoğraflıdır. Bu sebeple de seçtiğiniz tarifi yaparak nasıl bir görünüm elde edebileceğinizi görebileceksiniz. Ayrıca yapacağınız tariflerde kullanacağınız malzemelerin hepsinin kalori hesabı ve enerji hesabı yapılmış, listelenmiştir.

Tarifler malzeme listeleri ve yapılış aşamaları tek tek her aşaması açıklayıcı bir ifade kullanarak hazırlanmıştır. Hepsinin yapımı kolay ancak yemesine doyum olmayan tariflerdir. Bu mükemmel kreplerin tariflerinin bulunduğu kullanışlı uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Pancake Recipes indir